Kotva
Zřizovatel

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

 

Odkazy

 

 

 

 

 

 

Bezplatná příprava cizinců

Mapa webu

Konzultační hodiny


Konzultační hodiny jsou možné pouze po předchozí domluvě!

 

TŘÍDNICTVÍ

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

DEN

ČAS

0.A Mgr. Miroslava Strnadová úterý 7:15 - 7:40
1.A Mgr. Petra Bryndová čtvrtek 13:00 - 13:45
1.B Mgr. Veronika Kopecká Gábelová čtvrtek 8:15 - 8:45, 12:15 - 13:00
1.C Mgr. Lenka Nitschová středa 12:15 - 13:00
2.A Mgr. Tereza Štemberová pondělí, úterý 7:15 - 7:45
2.B Mgr. Alena Valachová pondělí, úterý 7:15 - 7:45
2.C Mgr. Bohuslava Pavelková úterý
čtvrtek
12:30 - 13:00
7:15 - 7:45
2.D Mgr. Marketa Maršinská středa 11:45- 12:30
3.A Mgr. Martin Mach čtvrtek 10:00 - 11:30; 13:00 - 14:30
3.B Mgr. Zuzana Vajsarová středa 8:55 - 9:40
4.A Mgr. Jana Tripesová úterý 9:55 - 10:40
4.B Mgr. Iveta Šolarová úterý 9:55 - 10:40
4.C Mgr. Kateřina Vaněčková pondělí 11:45 - 12:30
5.A Mgr. Věra Waldsteinová pondělí 9:55 - 10:40
5.B Mgr. Marcela Kárová pondělí 8:00 - 8:45
5.C Mgr. Tereza Pelcová    
6.A Mgr. Klára Tyllová středa 10:00 - 10:30
6.B Mgr. Valerie Erbanová    
6.C Mgr. Petr Nechyba středa 9:00 - 9:45
7.A Ing. Kateřina Katzerová úterý 8:00 - 8:45
7.B Mgr. Monika Löflerová středa 9:45 - 10:45
7.C Mgr. Pavel Reinhardt úterý 14:00 - 15:00
8.A Mgr. Kateřina Suchá čtvrtek 8:00 - 8:45
8.B Mgr. Veronika Vondráková pondělí 12:40 - 13:25
8.C Mgr. Petra Peresoljaková středa 8:55 - 9:50
9.A Mgr. Miroslava Plocková pondělí 13:00 - 13:30
9.B Mgr. Radek Láník pátek 10:50 - 11:30
9.C  Mgr. Lucie Chvostová pondělí 9:55 - 10:40
  Mgr. Lucie Hale středa 10:00 - 10:30
  Mgr. Šárka Holubová úterý 11:45 - 12:30
  Ing. Věra Kopecká středa 9:55 - 10:30
  Mgr. Roman Marschner pondělí 14:00 - 15:00
  Mgr. Jan Musil pondělí
úterý
7:45 - 8:30
13:30 - 14:00
  Mgr. Markéta Palátová pátek 10:50 - 11:30
  Mgr. Jan Patera pondělí 9:55 - 10:40
  Bc. Miroslav Sloup pátek 12:35 - 13:30
  Mgr. Marie Šilhavá úterý
středa
10:00 - 10:40; 12:40 - 13:25
10:50 - 11:35
  Mgr. Olga Timiopulosová pondělí 11:35 - 12:30
  Bc. Ondřej Tuček    
  Mgr. Antonie Volfová úterý
středa
12:40 - 13:25
10:50 - 11:35