Kotva
Zřizovatel

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

 

Odkazy

 

 

 

 

 

 

Bezplatná příprava cizinců

Mapa webu

O nás

Vloženo: 26.9.2021 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 4084x

Jsme parta žáků, která se schází pravidelně pod dohledem pedagožek Šárky Holubové a Jany Tripesové. Jednotliví členové Rady dětí museli projít volbami a jsou zástupci svého ročníku. Nejen, že se snažíme plánovat akce pro ostaní spolužáky, ale cílem schůzek je především trávit čas společně. Vzhledem k širokému věkovému rozptylu nás paní učitelky učí komunikovat, spolupracovat a uvažovat nad akcemi ze všech pohledů, které jsou potřeba k organizaci. Mladší děti se učí od starších akce připravovat, od nových členů zase čerpáme zajímavé a nevyužité nápady. 

Naše hlavní schůzky jsou pravidelné, a to každé první úterý v měsíci. Ale pokud je zapotřebí, sejdeme se i v průběhu měsíce, kdy pracujeme na momentálních nápadech a přípravách na jednotlivé projekty. Snažíme se vymýšlet takové akce, které budou efektivní a zajímavé pro spolužáky.

Naším úkolem není jen pobavit ostatní žáky, ale i je něco naučit či přimět k zamyšlení.

To co děláme nás baví a rádi zkoušíme nové věci. Naším cílem je udělat některé dny ve škole výjimečnými a atraktivnímí. Je náročné uspokojit představy všech, ale pilně pracujeme na každém detailu. Chyby bereme jako motivaci a hnací motor pro zlepšení. Budeme moc rádi za jakékoliv podněty a děkujeme i za toleranci, když se nám něco nepovede.

Držte nám palce laughing 

 

                                                                                                           Vaše Rada dětí

Členové rady

Balog Kristián

Bukovičová Majdalena

Cidlinová Veronika

Fedyuk Karina

Havran Vojta

Havrlová Patricie

Horáčková Viola

Javůrek Kryštof

Kozlová Elen

Mazíni Isabela

Minnichová Karolína

Raková Sofie

Řízek Tomáš

Vajsarová Zuzana