Kotva
Zřizovatel

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

 

Odkazy

 

 

 

 

 

Mapa webu

O nás

Vloženo: 1.11.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3622x

Jsme parta žáků, která se schází pravidelně pod dohledem paní učitelka Terezy Císařové. Jednotliví členové Rady dětí museli projít volbami a jsou zástupci svého ročníku. Nejen, že se snažíme plánovat akce pro ostaní spolužáky, ale cílem schůzek je především trávit čas společně. Vzhledem k širokému věkovému rozptylu nás paní učitelka učí komunikovat, spolupracovat a uvažovat nad akcemi ze všech pohledů, které jsou potřeba k organizaci. Mladší děti se učí od starších akce připravovat, od nových členů zase čerpáme zajímavé a nevyužité nápady. 

Naše schůzky nejsou pravidelné, ale jsou celkem časté. Nemají jasné termíny, využíváme především momentální nápad, ten pak obratem zrealizujeme. Snažíme se vymýšlet takové akce, které budou efektivní a zajímavé pro spolužáky.

Naším úkolem není jen pobavit ostatní žáky, ale i je něco naučit či přimět k zamyšlení.

To co děláme nás baví a rádi zkoušíme nové věci. Naším cílem je udělat některé dny ve škole výjimečnými a atraktivnímí. Je náročné uspokojit představy všech, ale pilně pracujeme na každém detailu. Chyby bereme jako motivaci a hnací motor pro zlepšení. Budeme moc rádi za jakékoliv podněty a děkujeme i za toleranci, když se nám něco nepovede. Slibujeme, že příští rok vyšperkujeme jednotlivé akce dle vašich přání a přípomínek :-). 

 

Držte nám palce :-). 

 

                                                                                                           Vaše Rada dětí

Členové rady

Balog Kristián

Bobek Vojtěch

Bukovičová Majdalena

Cidlinová Veronika

Čmejlová Kateřina

Dulíková Kristýna

Fedyuk Karina

Havrlová Patricie

Javůrek Kryštof

Konečná Terezie

Kozlová Elen

Řízek Tomáš

Vlačiha Václav

 

Na fotografii bohužel nejsme všichni. Ostatní členy postupně doplníme a můžete je sledovat i na fotografiích z jednotlivých akcí.