Kotva
Souhlasím, že tento web smí ukládat cookies
Zřizovatel

Zřizovatelem příspěvkové organizace je Statutární město Ústí nad Labem

 

 
 
Odkazy

 

 

 

 

 
 
Počítadlo
Online:
3

Dnes:
71

Posledních 7 dní:
2473

Posledních 30 dní:
14246

Celkem:
172365

Mapa webu
A
A
A

Rada dětí

Vloženo: 30.5.2017 | Autor: admin| Zobrazeno: 1262x | Upravil: Turjancikova

Jsme skupina zvolených žáků, kteří se pod dohledem paní učitelky Turjančíkové a paní učitelky Bělunkové snaží o zlepšení prostředí ve škole. Řešíme návrhy a připomínky žáků, jednáme o nich s vedením školy a pořádáme nejrůznější akce, které zpestřují život našim spolužákům.

Rada dětí má 14 členů z 3. – 9. tříd, každý z nich zastupuje spolužáky ze svého ročníku. Děti z 3. tříd si samy volí svého člena v Radě dětí v každoročně pořádaných volbách. Členové Rady dětí si pak zvolí své zástupce, kteří se také mohou podílet na činnosti Rady dětí.

Během školního roku pořáda mnoho akcí. Nejvíce akcí je spojeno s významnými dny či svátky, jako je například Halloween, Mikuláš, Vánoce, sv.Valentýn atd. Kromě těchto akcí vyhlašuje i plno soutěží o nejlepší převleky v různých tématech. 

V tomto školním roce chceme v úspěšných akcích pokračovat, ale ani o novinky nebude nouze. Rádi také přijmeme a projednáme vaše návrhy a připomínky, které můžete vložit do schránky Rady dětí u šaten, nebo zaslat na e-mail: radadetianezky@seznam.cz
.

Členové rady:

Jan Fryml (3.A)

Tomáš Řízek a Kryštof Javůrek (4.B)


Tereza Konečná a Elen Kozlová (5.B)

Vojtěch Bobek a Kateřina Čmejlová (6.A)

Johana Matějková a Jasin Nurgalieva (7.A)

Nikola Suchá a Eliška Komárová (8.A)

Daniela Prášková a Eliška Mikesková (9.A)